Iнформація про компанію

ТОВ «Гідроинжинірінг» — інженерно-будівельна компанія, діяльність якої, заснована на професіоналізмі фахівців, придбаному в процесі плідної роботи у сфері альтернативної енергетики.

Всі представники компанії мають вищу професійну освіту, регулярно підвищують свою кваліфікацію та беруть участь у спеціалізованих семінарах, а також активно вивчають закордонний досвід у проектуванні та будівництві. Ми постійно вдосконалюємось, щоб бути кращими для наших клієнтів. Це виражається в постійному пошуку ефективних рішень та творчому підході.

● Політика компанії

Ми переконані в тому, що якісно виконаний проект — це не тільки дотримання всіх законодавчих і нормативних вимог в ході роботи над проектом, а також надання високого рівня сервісу, уважне ставлення до Вас і Вашого проекту, та обов’язковий супровід кожного проекту.

● Наші пріоритети

Основним пріоритетом нашої діяльності є створення партнерських відносин з нашими клієнтами, орієнтованих на довгострокову перспективу і взаємовигідні умови співпраці, забезпеченням яких може бути тільки робота на результат і виконання своїх зобов’язань якісно і в строк.

● Наша відповідальність

ТОВ «ГІДРОІНЖИНІРІНГ», як розробник проектної документації, є гарантом високої ефективності роботи об’єктів, які будуються або реконструюються за нашими проектами.

Ми цінуємо довіру, надану нашими замовниками і робимо все необхідне для вирішення поставленого завдання — як при розробці проектної документації, виконанні будівельних робіт, так і на етапі проходження різних експертиз і практичної реалізації.

Будемо раді співпраці з Вами!