LLC Hydroengeneering — engineering and construction company

У зв'язку з тим, що альтернативна енергетика стає все актуальнішою з кожним днем, а також враховуючи гідроенергетичний потенціал малих річок України, було прийнято рішення створити компанію, основною спеціалізацією якої стануть об’єкти малої гідроенергетики. Тому в 2014 році було створено і зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю «Гідроінжінірінг», що об'єднало досвідчених фахівців з усіх куточків України. Злагоджена команда фахівців під керівництвом досвідчених інженерів індивідуально підходить до кожного клієнта враховуючи особливості об'єкта, бюджет і територіальні нюанси, щоб у підсумку видати досконалий продукт. Продукт, який в комплексі міг би відповідати найвищим показникам якості за європейськими стандартами.

Досвід інженерно-будівельної компанії «Гідроінжінірінг» охоплює  розробку проектів реконструкції, модернізації та нового будівництва мікро, міні та малих ГЕС.

Ми вибираємо чесний підхід до справи і готові виправдати Ваші очікування. У нас є необхідні можливості, щоб надати кваліфіковану допомогу і підтримку на всьому шляху Вашого проекту – від пошуку творчих ідей до завершального погодження і реалізації архітектурних, будівельних та інженерних рішень.

ТОВ «Гідроінжинірінг» є складовою групи компаній,  які розвивають бізнес електроенергетики в Україні з акцентом на придбання та модернізацію споруд існуючих малих ГЕС, а також будівництво Greenfield проектів з використанням  новітніх технологій.

Філософія компанії:
  1. Тільки досвідчені і професійні проектувальники
  2. Провідні постачальники обладнання та матеріалів
  3. Надійний процес контролю за будівництвом
  4. Якісні будівельні роботи
  5. Екологічна обізнаність і відповідальність

Реконструкція «МГЕС Полонисте» на р. Ятрань в с. Полонисте, Кіровоградська область

Реконструкція «МГЕС Полонисте» на р. Ятрань в с. Полонисте, Кіровоградська область

Мікро ГЕС Полонисте — гідроелектростанція пригреблевого та руслового типу, реконструйована і відбудована ТОВ «Гідроінжиніринг» та введена в експлуатацію в грудні 2014 році. Встановлена потужність — 0,152 МВт.

Будівництво мікро-ГЕС на р. Случ у с. Самчики Старокостянтинівського р-ну Хмельницької обл.

Будівництво мікро-ГЕС на р. Случ у с. Самчики Старокостянтинівського р-ну Хмельницької обл.

Мікро-ГЕС Губин — гідроелектростанція пригреблевого та руслового типу, збудована ТОВ «Гідроінжиніринг» на умовах генерального підряду та введена в експлуатацію в грудні 2014 року. Встановлена потужність — 0,199 МВт.

Будівництво нової МГЕС в с. Нижній Бистрий Хустського району, Закарпатської області

Будівництво нової МГЕС в с. Нижній Бистрий Хустського району, Закарпатської області

Міні-ГЕС Нижній Бистрий — гідроелектростанція пригреблево-дериваційного типу, побудована ТОВ «Гідроінжиніринг» та введена в експлуатацію в грудні 2014 році. Встановлена потужність — 2, 2 МВт.