Будівельні роботи

Реконструкція «МГЕС Полонисте» на р. Ятрань в с. Полонисте, Голованівський район, Кіровоградська обл.

Коротка характеристика об’єкту та виконаних робіт
Мікро ГЕС Полонисте — гідроелектростанція пригреблевого та руслового типу, реконструйована і відбудована ТОВ «Гідроінжиніринг» та введена в експлуатацію  в грудні 2014 році. Встановлена потужність - 0,152 МВт.

На мікро ГЕС Перегонівці встановлене обладнання китайського виробника Guangdong Hongyuan Mechanical and Electrical Co., Ltd, Турбіна типу Каплан. Проектоване середньорічне виробництво МГЕС -0,67 млн. кВт⋅г.

В період реконструкції, для того щоб  зберегти стару будівлю ГЕС була виконана кропітка робота  реконструкції цегляної кладки. Компанія повністю замінила робочі затвори водозливної греблі, був відремонтований та заасфальтований мостовий перехід, встановлено механічні підйомники як на водоприймачі так і на водозливній греблі. Відкоси земляної греблі було підсипано та укріплено з подальшими ландшафтними роботами.

Будівництво мікро-ГЕС на р. Случ у с. Губин Старокостянтинівського р-ну Хмельницької обл.

Коротка характеристика об’єкту та виконаних робіт

Мікро-ГЕС Губин — гідроелектростанція пригреблевого та руслового типу, збудована ТОВ «Гідроінжиніринг» на умовах генерального підряду та введена в експлуатацію в грудні 2014 року. Встановлена потужність 0,199 МВт.

На станції установлене обладнання польської компанії WTW Poland — вертикальна турбіна типу Каплан. Прогнозоване середньорічне виробництво становить 0,947 млн. кВт⋅г.

ГЕС збудована на існуючому гідровузлі (шлюзовий міст, ґрунтова гребля, водоскид), які знаходились в аварійному стані. В рамках будівельних робіт проведений капітальний ремонт існуючих споруд, відновлена їх несуча здатність, замінена конструкція шандорів.

Збудована будівля ГЕС має бетонні основу, водоприймальний лоток і водовипуск. Несучі стіни виконані із цегляної кладки, покрівля - із металевого профілю з утепленням по металевих фермах. У якості вантажопідйомного обладнання в будівлі встановлена ручна пересувна таль.

Відкоси під’їзної дороги та майданчику перед будівлею ГЕС були укріплені із використанням георешіток.

Будівництво мікро-ГЕС на р. Случ у с. Самчики Старокостянтинівського р-ну Хмельницької обл.

Коротка характеристика об’єкту та виконаних робіт

Мікро-ГЕС Самчики — гідроелектростанція пригреблевого та руслового типу, збудована ТОВ «Гідроінжиніринг» на умовах підряду та введена в експлуатацію в грудні 2014 року. В 2015 році виконувались роботи по ремонту гідроспоруд, а також ряд робіт з благоустрою. Встановлена потужність 0,160 МВт.

На станції установлене обладнання польської компанії WTW Poland — горизонтальна турбіна типу Каплан. Прогнозоване середньорічне виробництво становить 0,714 млн. кВт⋅г.

ГЕС збудована на існуючому гідровузлі (шлюзовий міст, ґрунтова гребля, водоскид), які знаходились в аварійному стані. В рамках будівельних робіт проведений капітальний ремонт існуючих споруд, відновлена їх несуча здатність, замінена конструкція шандорів, відновлена підпорна стінка вздовж берегової лінії греблі.

Збудована будівля ГЕС має бетонний каркас споруди, водоприймальний лоток і водовипуск. Заповнення стін виконане із цегляної кладки, покрівля — із металевого профілю з утепленням по металевих фермах. У якості вантажопідйомного обладнання в будівлі встановлена ручна пересувна таль.

Будівництво нової МГЕС в с. Нижній Бистрий Хустського району, Закарпатської обл.

Коротка характеристика об’єкту та виконаних робіт

Міні ГЕС Нижній Бистрий — гідроелектростанція пригреблево-дериваційного типу, побудована ТОВ «Гідроінжиніринг» та введена в експлуатацію  в грудні 2014 році. Встановлена потужність - 2, 2 МВт.

На міні ГЕС Нижній Бистрий встановлене обладнання італійського виробника Scotta Engineering Group, Турбіна типу Каплан. Проектоване середньорічне виробництво МГЕС -9,9 млн. кВт⋅г.

Копманія виконала  будівництво наступних частин гідроелектростанції:

  • Водозабір;
  • Дериваційний канал;
  • Будівля ГЕС;
  • Водовипуск;
  • Переливна гребля;
  • Рибохід сходового типу;

Компаніїю «Гідроінжиніринг» було виконано будівництво низьконапірної греблі висотою 2 м. метри і монтажні роботи  надувної греблі висотою до 2 метри, (шириною 50-60 м) та водозабору поблизу смт. Нижній Бистрий на природному вигині р. Ріка. В разі виникнення повені надувна гребля автоматично здувається, дані технології вперше були використані на території України.

Крім того, ТОВ «Гідроінжиніринг», як генпідрядна компанія виконало будівельні роботи дитячого шкільного стадіону та зовнішнього туалету.

 

Реконструкція «МГЕС Давидівка» на р. Ятрань, с. Давидівка, Голованівського району, Кіровоградської обл.

Коротка характеристика об’єкту та виконаних робіт

Мікро-ГЕС Давидівка — гідроелектростанція пригреблевого та руслового типу, збудована ТОВ «Гідроінжиніринг» на умовах підряду та введена в експлуатацію в червні 2016 року. В 2015 та 2016 роках виконувались роботи по ремонту гідроспоруд, а також ряд робіт з благоустрою. Встановлена потужність станції складає 0,132 МВт.

На станції установлене обладнання польської компанії WTW Poland — горизонтальна турбіна типу Каплан. Прогнозоване середньорічне виробництво становить 0,933 млн. кВт⋅г.

Реконструкція ГЕС проходила на існуючому гідровузлі (шлюзовий міст, ґрунтова гребля, водоскид), які знаходились в аварійному стані. В рамках будівельних робіт було збудовано будівлю ГЕС одноповерхового камерного (докового) типу з надбудовою і напівпідземним розміщенням машинної зали, виконано  повну реконструкцію та  модернізацію водоприймача із двома незалежними водопідвідними трактами, в кожному з яких є затвор та водопідвідна труба.

Виконано розчистку відвідного каналу, проведено роботи по укріпленню земляної греблі та розчищенню дна водосховища від мулу, організовано благоустрій прилеглої території.